“Wunder Filtre”, motor ömrünü uzatan hava ve polen filtrelerinde en kaliteli hammaddeleri kullanır. Bunun yanında, ortağı olduğu yurtdışı tesislerde üretilen yağ ve yakıt filtreleri üst düzey kaliteye sahiptir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan şirketimiz, Türkiye ve Dünya genelindeki pazar payını gün be gün artırmaya devam etmektedir. Türkiye iç piyasası başta olmak üzere Ukrayna, Rusya, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Gürcistan, Arnavutluk, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Yunanistan, Kıbrıs, Tunus, Sırbistan, Bosna, Avusturya ve Makedonya ülkelerine ihracatlarımız her geçen gün artan bir ivmeyle devam etmekte olup, markamızın dünya ülkeleri genelinde itibar görmesini sağlamış bulunmaktayız.

Bilyap Otomotiv, “Wunder” marka kaliteli ve zengin çeşitli filtre ürünleri ile iç piyasaya hâkim olmuştur. Ayrıca otomotiv yan sanayi sektöründe yine “Wunder” filtre markası ile aranan bir firma konumuna gelmiştir.

Başta binek araba olmak üzere, hafif ticari araçlarında hava, polen, yağ ve yakıt filtresi stoklarımızda mevcuttur. Ürünlerimizin kalitesi, motor ömrünü uzatacak şekilde tasarlanmıştır.  Piyasaya sunduğumuz filtrelerin öncelikli olarak kaliteli olmasına özen gösteriyor, üretimimizi de bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti, Bilyap Otomotiv olarak önem verdiğimiz değerlerdendir. Bunun için satış bölümünde çalışan arkadaşlarımızı itina ile seçiyor ve sahip oldukları bölge müşterilerinin menfaatlerini gözetmelerini sağlıyoruz.

Müşterilerimizin ürünlerimize olan inancına karşılık, Bilyap Otomotiv yıllardır  “Wunder” marka ürünlerine garanti vermekten mutluluk duymaktadır. İlke olarak «müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi» benimsemiş olan firmamız, daha nice yıllarda “Wunder” marka ürünleri ile sizlerle hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.